TV „Galaksija 32“ – Saopštenje
19. avgust 2013.
U toku dana dobili smo dva dopisa, jedan od Pokreta Dveri, a drugi od Gradskog odbora Demokratske stranke u Čačku.
U dopisu koji je stigao od Dveri , u naslovu piše : „Dveri pitaju SNS: Kada ćemo da menjamo vlast u Čačku?“.
Naslov dopisa Demokratske stranke je : „Ministre Iliću kada će u Čačku biti bolje?“.
Ovi tekstovi sa pitanjima su upućeni na pogrešnu adresu. Televizija „Galaksija 32“ nije sedište Gradskog odbora Srpske napredne stranke, a ovde ne radi ni ministar Ilić.
S vašom dozvolom, mi ćemo ova pisma poslati na prave adrese. Ukoliko dobijete odgovore, mi ćemo ih, uz vašu saglasnost, zajedno sa pitanjima sa zadovoljstvom emitovati.
Urednički odbor TV „Galaksija 32“ Čačak
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.