BORAC DOŽIVEO PORAZ OD RADNIKA IZ BIJELJINE
10. oktobar 2015. godine
U sklopu priprema za nastavak prvenstva Borac je odigrao međunarodnu prijateljsku utakmicu protiv Radnika iz Bijeljine i zabeležio poraz 1:2. Trener Borca Nenad Lalatović je ukazao priliku dvadesetorici igrača, a utakmicu je počela postava bez igrača koji zbog kartona nemaju pravo igranja u narednom prvenstvenom duelu protiv Metalca.