REGIONALNI CENTAR NA SAJMU OBRAZOVANJA U BEOGRADU
2. novembar 2015. godine
Regionalni centar za profesionalni razvoj zaposlenih u obrazovanju iz Čačka predstavio se na ovogodišnjem Sajmu obrazovanja u Beogradu. Predstavljene su sve aktivnosti Centra, kao i „Park znanja“ čije otvaranje će biti krajem novembra meseca. Takođe, predstavljeni su i Novembarski dani prosvetnih radnika Moravičkog okruga u okviru kojih će biti prezentovani primeri iz prakse, projekti iz obrazovanja, aktivnosti vrtića i škola. Štand su između ostalih, posetili pomoćnica ministra prosvete, Željka Radojičić Lukić i direktor Centra za promociju nauke, Nemanja Đorđević.