Nalazite se ovde:Naslovna » Друштво » ОДРЖАНА БИЦИКЛИСТИЧКА ТРКА ЗА НАГРАДУ ЧАЧКА

ОДРЖАНА БИЦИКЛИСТИЧКА ТРКА ЗА НАГРАДУ ЧАЧКА

25. јул 2016. године

У склопу обележавања 110ГОДИНА БИЦИКЛИЗМА У ЧАЧКУ и 70 ГОДИНА БИЦИКЛИСТИЧКОГ КЛУБА “БОРАЦ” одржана је у суботу 23.07.2016.године бициклистичка трка за НАГРАДУ ЧАЧКА.Одржане су четири трке за различите узрасне категорије. Од чачанских бициклиста најбољи резултат остварио је Стефан Сретеновић у категорији кадета који је освојио друго место. У истој категорији Вељко Вучићевић освојио је пето место, док је екипа Борца била убедљиво прва.

Резултат вредан пажње остварио је и јуниор Борца, Милан Миливојевић који је освојио треће место. Јуниори су возили заједно са сениорима, али посебно су се бодовали.

Сениори су возили 30 кругова и очековало се да ће бициклисти Борца водити борбу за највише пласмане. Испоставило се да после одмора који су имали после првог дела сезоне, још нису достигли жељену форму, тако да је само Стефан Стефановић водио велику борбу са бициклистима из Краљева и Београда, али сам није могао ништа да уради више од шестог места. Трку је победио Дејан Марић из МЕТАЛЦА Краљево испред клупског друга Николе Козоморе и бициклисте ПАРТИЗАНА из Београда Душана Калабе. Екипно је победио МЕТАЛАЦ, а БОРАЦ је освојио друго место.