ОКОНЧАЊЕ ДИГИТАЛИЗАЦИЈЕ ДО 17. ЈУНА
15. јануар 2015. године Директор Ратела, Милан Јанковић изјавио је да прелазак са аналогног на дигитално емитовање телевизијског (ТВ) сигнала у Србији тече без проблема. Како је навео, тај процес требало би да буде окончан до 17. јуна ове године. ...
Pročitaj više ›