ПРОСЛАВЉЕН БОЖИЋ У ЧАЧКУ
8. јануар 2015. Поводом најрадоснијег хришћанског празника Божића, Градски одбор Нове Србије јуче је организовао ломљење божићне чеснице, у којој су била три дуката-златника. Међу многобројним Чачанима на градском тргу највише је било деце, а окупљање су традиционално улепшале чезе и запреге, мотористи, камиони и возачи “буба”. ...
Pročitaj više ›