ОД ДЕЦЕМБРА ОЦЕЊИВАЊЕ ЗАПОСЛЕНИХ И У ОПШТИНИ ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ
4. октобар 2014. године Начелница Општинске управе Горица Петровић је у току јучерашњег дана одржала састанке са свим запосленима у Општинској управи, парцијално по одељенским јединицама, упутивши своје сараднике и референте о одредница новог Закона о запосленима у локалним самоуправама који ће ступити на снагу у децембру месецу, као и о смерницама министарке Кори Удовичке на недавно одржаном округлом столу ...
Pročitaj više ›