Nalazite se ovde:Naslovna » Спорт » Pioniri Fudbalskog kluba „Polet“ iz Ljubića prvaci su Gradske lige Čačka za takmičarsku sezonu 2012/13 godinu.

Pioniri Fudbalskog kluba „Polet“ iz Ljubića prvaci su Gradske lige Čačka za takmičarsku sezonu 2012/13 godinu.

Pioniri Fudbalskog kluba „Polet“ iz Ljubića prvaci su Gradske lige Čačka za takmičarsku sezonu 2012/13 godinu.

Mladi fudbaleri iz Ljubića su zabeležili ukupno 15 pobeda i samo 1 poraz, što je dovoljan pokazatelj da  je reč  o kvalitetnoj i talentovanoj generaciji koja se zasluženo radovala na kraju. Najveće zasluge za ovaj uspeh pored fudbalera ima i njihov učitelj Vladan Nikolić popularni Vlajkec koji je ovom prilikom istakao:

-Pre svega moram da čestitam mojim igračima na odigranoj sezoni. Mislim da posle svega prikazanog zasluženo smo osvojili pehar. Činjenica je da su ovi mladi fudbaleri budućnost našeg kluba i ako nastave sa ovakim radom nadam se da će nekoliko njih kroz par godina biti nosioci igre seniorske ekipe našeg kluba.

Pre početka utakmice svako od fudbalera je dobio zlatnu medalju od Direktora lige Miroslava Markovića, a pehar kapitenu je uručio Tehnički sekretar Fudbalskog saveza Grada Čačka Miloš Teofilović.

O autoru

Broj objavljenih članaka : 23708

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

ТВ Галаксија 32

Scroll to top