Nalazite se ovde:Naslovna » Друштво » УСПЕХ КАРАТИСТА „СЛОБОДЕ“ У ТУТИНУ

УСПЕХ КАРАТИСТА „СЛОБОДЕ“ У ТУТИНУ

12. мај 2015. године

У суботу 9. маја на градском тргу у Тутину у организацији карате клубова „Шкорпион“ и „Куртовић“ одржан је међународни крате турнир „Тутин опен“ на коме је учествовало око 450 такмичара из Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине.
И овај пут каратисти чачанске „Слободе“ остварили су добре резултате. У катама златну медаљу је освојио Стојадиновић Предраг у конкуренцији полетараца, сребрна је Мила Милошевић Елена у конкуренцији пионирки док је код нада Страхиња Ђуракић био трећи.
У борбама појединачно у конкуренцији пионира Андреј Грујичић је освојио злато у апсолутној категорији док је трећи био у категорији -35кг а бронзу је освојила и Андријана Милошевић у конкуренцији пионирки +43 кг.
Судија на овом турниру је био професор Миљко Рајичић .
Осим великог броја такмичара овај турнир је гледало преко 1000 посетилаца по изузетно лепом времену.