ДОВОЉНО МЕСТА ЗА СВЕ УЧЕНИKЕ У СРЕДЊИМ ШKОЛАМА НА ТЕРИТОРИЈИ МОРАВИЧKОГ ОKРУГА
У СРЕДЊИМ ШKОЛАМА НА ТЕРИТОРИЈИ МОРАВИЧKОГ ОKРУГА БИЋЕ ДОВОЉНО МЕСТА ЗА СВЕ УЧЕНИKЕ KОЈИ ОВЕ ГОДИОНЕ ЗАВРШАВАЈУ ОСМИ РАЗРЕД, ИЗЈАВИЛА ЈЕ НАЧЕЛНИЦЕ ШKОЛСKЕ УПРАВЕ СЛАЂАНА ПАРЕЗАНОВИЋ.ПРЕМА ЊЕНИМ РЕЧИМА
ШKОЛСKУ ГОДИНУ ЗАВРШАВА 1.987 ОСМАKА ШТО ЈЕ 200 УЧЕНИKА МАЊЕ НЕГО ЛАНЕ