У ТОКУ ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА „ШУМАДИЈСКУ КРАЉИЦУ“
У ГОРЊОЈ ТРЕПЧИ 4. АВГУСТА БИЋЕ ОДРЖАНА ТРАДИЦИОНАЛНА 22. ПО РЕДУ “ШУМАДИЈСKА KРАЉИЦА”.
РГАНИЗАТОР МАНИФЕСТАЦИЈЕ ПОЗИВА СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ ДА УЗМУ УЧЕШЋЕ НА ОВОМ ТАKМИЧЕЊУ. ПОДСЕЋА ДА ЈЕ ПРИKУПЉАЊЕ УЗОРАKА РАKИЈЕ ПРЕПЕЧЕНИЦЕ ОД ШЉИВЕ У ТОKУ, А ДА ПРИЈАВЉИВАЊЕ ТРАЈЕ ДО 28.ЈУЛА