Nalazite se ovde:Naslovna » Некатегоризовано » Место за излазак » Горњи Милановац: Почели „Илиндански дани“

Горњи Милановац: Почели „Илиндански дани“

1. август 2013.

МЗ Дружетићи и ош „Иво Андрић“ из Прањана, у сарадњи са општином Горњи Милановац, Културним центром и Туристичком организацијом и ове године организују „Илинданске дане“ у Каменици.
Треће „Илинданске дане“ свечано су отворили директор школе „Иво Андрић“, Зоран Пантовић, председник МЗ Дружетићи, Драгић Бабић, заменик председника општине Горњи Милановац, Мирослав Миловановић и песник Добрица Ерић, као гост културно-уметничког програма.

Наступи културно уметничких друштава из милановачког и чачанског краја, уз гостовања ансамбла „Тиквеш“ из Македоније, представа луткарске радионице, концерти трубачких оркестара и певачких група, традицонални шаховски меморијал „Милета Рајичевић“ и турнир у малом фудбалу део су програма овогодишње манифестације.

O autoru

Broj objavljenih članaka : 24470

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top