Nalazite se ovde:Naslovna » Куда вечерас » Програм фестивала „АНИМАНИМА“

Програм фестивала „АНИМАНИМА“

7. септембар 2013.

Program festivala „ANIMANIMA“ za subotu, 7. septembar:

11:00 Takmičenje filmova za decu 02, 65min:

01 THE BOY AND THE MOON / Rino Alaimo / Italy / 2012 / 6:10
02 GRANNY LANE / Daniel Dugour / Netherlands / 2012 / 3:00
03 THE GREEN TEETH / Svetlana Andrianova / Russia / 2012 / 5:00
04 THE MOON THAT FELL INTO THE SEA / Akira Oda / Japan / 2013 / 19:00
05 KLOPS DANIEL LEYVA, BIANCA MEIER / Germany / 2012 / 1:30
06 A MONSTER IN RESERVOIR / Sung-gang Lee / South Korea / 2012 / 11:35
07 MR. CLOUD / Yu Shui / China / 2013 / 9:51
08 RISING HOPE / Milen Vitanov / Germany / 2012 / 10:00

 

12:00 Prezentacija: OH WILLY… – Making of, Mark Džejms Rols (Belgija), 65 min

 

14:00 Predavanje: KAKO STVARAM ANIMIRANI FILM, Žorž Švicgebel (Švajcarska), 90 min

 

14:00 Svetska Panorama 02, 63min:

01 THE LITERARY HOAXES HOW TO MAKE A BESTSELLING AUTHOR GURU / Joris Clerte / France / 2012 / 3:00
02 SISTERS / Lea Vidaković / Serbia / 2012 / 7:49
03 WHEN ONE STOPS / Jenny Rahkonen / Finland / 2012 / 6:30
04 ORIGAMI / David Pavón / Spain / 2013 / 5:50
05 ANY OTHER MAN / Luis Soares / Portugal / 2012 / 11:10
06 BUTTERFLIES / Isabel Peppard / Australia / 2013 / 12:07
07 US / Ulrich Totier / France / 2013 / 8:30
08 ALIENATION / Silvia Carpizo / Spain / 2012 / 3:38
09 HIS WAR / Bruno Collet / France / 2012 / 9:50
10 SISTER AND BROTHER / Marie Vieillevie / France / 2012 / 4:02

 

16:30 Predavanje: ANIMIRANI ZVUČNI PEJZAŽI, Andrea Martinjoni (Italija), 60min

 

18:00 GLAVNO TAKMIČENJE 04, 84min:

01 THE OTHER SIDE / Raphael Urwiller / France / 2012 / 5:00
02 BENJAMIN’S FLOWERS / Malin Erixon / Sweden / 2012 / 11:52
03 SONATA / Nadia Micault / France / 2013 / 10:00
04 THE NIGHT OF THE BEAR / Sam and Fred Guillaume / Switzerland /2012 / 22:00
05 WIND OF SHARE / Pierre Mousquet, Jérôme Cauwe / France / 2013 / 8:00
06 THE ROSE OF TURAIDA / Ryan Grobins / Australia /2013 / 6:15
07 THE BUNGLED CHILD / Simon Filliot / France / 2012 / 9:40
08 FEAR OF FLYING / Conor Finnegan / Ireland / 2012 / 10:00

 

19:45 Portret animatora: ŽORŽ ŠVICGEBEL (Švajcarska), 60 min

 

21:15 GLAVNO TAKMIČENJE 05, 72min:

01 AROUND THE LAKE / Noemie Marsily, Carl Roosen / Belgium / 2013 / 5:05
02 KIKI OF MONTPARNASSE / Amelie Harrault / France / 2013 / 14:27
03 LONELY BONES / Rosto / France / 2013 / 10:00
04 THE PHONE BOOK POLKA / Benjamin Swiczinsky / Austria / 2013 / 5:00
05 GRANVILLE “JERSEY” / Romain Wagner / France / 2013 / 3:02
06 THE DAY PILSEN STRUCK GOLD / Chris Randall / UK / 2012 / 1:16
07 PRIMUS “LEE VANCLEEF” / Chris Smith / USA / 2012 / 3:24
08 VENICE / MASSI / Simone Massi / Italy / 2012 / 1:00
09 SHUGO TOKUMARU “SHAPE” / Kijek Adamski / Poland / 2013 / 3:00
10 VITRA “SILENT WALL” / Dustin Rees / Switzerland / 2012 / 1:11
11 LET S GO! / Alexis Beaumont, Remi Godin / France / 2011 / 4:11
12 UOVOKIDS / Donato Sansone / Italy / 2012 / 0:33
13 GOTYE “EASY WAY OUT” / Darcy Prendergast / Australia / 2012 / 2:12
14 ELLE STYLE AWARDS / Nikola Korać / Serbia / 2012 / 0:45
15 STEREOLOVE “I WISH THAT” / Jayden Dowler / Australia / 2012 / 4:17
16 MONTREAL ANIMATED FILM SUMMIT / Patrick Doyon / Canada / 2012 / 0:38
17 RECHA “CITY” / Dzianis Mizhui / Belarus / 2012 / 3:55
18 ANIMA MUNDI 20 AÑOS / 40 Brazilian animators / Brasil / 2012 / 2:00
19 WAX TAILOR FEAT ALOE BLACC “TIME TO GO” / D. Prendergast, S. Spilsbury / Australia / 2012 / 3:14
20 LE PEUPLE DE L’HERBE “PARLER LE FRACAS” / Wasaru / France / 2012 / 4:25
21 MANHAND “OLD BUDDY ” / Olivier Dressen / Belgium / 2012 / 4:40
22 ROLLIN’ SAFARI / K.Buschor, A.Habermehl, C.Päplow / Germany / 2012 / 2:54

 

23:00 Posebna projekcija: STASH (Kanada) – Program: LATIN AMERICA, 65min Izbor animiranih filmova, reklama i muzičkih spotova autora iz Latinske Amerike

NEDELJA, 8. SEPTEMBAR

 

11:00 Takmičenje filmova za decu 03, 65min:
01 MADAM DARMI’S SUKUN CHIP / Heri Kurniawan / Indonesia / 2012 / 4:00
02 TINTICOS AFTERNOONS / Alejandro Garcia Caballero / Mexico / 2012 / 11:00
03 BEETHOVEN’S WIG / Denny Silverthorne, Alex Hawley / Canada / 2012 / 2:17
04 SEA LEGS / Olesya Shchukina / France / 2012 / 4:01
05 N’DJEKOH / Suki / France / 2012 / 11:25
06 NOODLE FISH / Kim Jin Man / South Korea / 2012 / 9:46
07 EMILIE / Olivier Pesch / Luxembourg / 2013 / 16:00
08 THE SMOKE SELLER / Jaime Maestro / Spain / 2012 / 6:34

14:00 Svetska Panorama 03, 75min:
01
ON/OFF / Piotr Ludwik / Poland / 2013 / 6:27
02
LEARNING TO FISH / Teemu Auersalo / Ireland / 2012 / 3:56
03
COMMUNICATING VESSELS / Andres Tenusaar / Estonia / 2013 / 3:45
04
TOTO / Zbigniew Czapla / Poland / 2013 / 12:00
05
THE KIOSK / Anete Melece / Switzerland / 2013 /6:55
06
THE COSMIC LAW OF ENCOUNTER / Kathy Wuerbs / Germany / 2012 / 4:31
07
LOST AND FOUND / Antje Van Wichelen / Belgium / 2013 / 9:34
08
KINGDOM / David Downes / New Zealand / 2012 / 12:26
09
ISLE OF THE DEAD / Vuk Jevremović / Spain / 2013 / 8:00
10
GOOD GRIEF / Fiona Dalwood / Australia / 2012 / 7:54

16:30 Posebna projekcija: PORTRETI SA PUTOVANJA, Bastijen Dibua (Francuska), 60min

18:00 Blago arhiva – ČARLI BAUERS: U SRCU CRNE ZVEZDE (SAD), 70min

19:30 Savremena italijanska animacija, 75min:

01
HEADLESS / Michele Bernardi / 2008 / 4:51
02
JOURNEY #0008-0209 / Igor Imhoff / 2009 / 5:35
03
GAME OF SILENCE / Virginia Mori / 2009 / 5:16
04
TRANSIT CITY #2 ROMA ASTRATTA / Saul Saguatti-Audrey Coïaniz / 2008 / 7:42
05
VIDEOGAME / Donato Sansone / 2009 / 1:00
06
LITTLE RUSSIA / Gianluigi Toccafondo / 2004 / 16:00
07
J / Virgilio Villoresi / 2009 / 4:10
08
THE JOURNEY OF THE BIRDBOY / Chiara Ambrosio / 2007 / 4:23
09
PHOBIAS OF THE RAIL GUARD / Marco Capellacci / 2012 / 5:00
10
LA FUNAMBOLA / Roberto Catani / 2002 / 6:00
11
THERE ARE SPIRITS / Alvise Renzini / 2009 / 6:20
12
FROSTED CHOCOLATE MUSS / Donato Sansone / 2011 / 2:40
13
SILENZIOSA-MENTE / Alessia Travaglini / 2011 / 5:00

 

20:45 CEREMONIJA ZATVARANJA FESTIVALA

 

SLEDI Projekcija NAGRAĐENIH FILMOVA

O autoru

Broj objavljenih članaka : 16794

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

ТВ Галаксија 32

Scroll to top