USKORO I ZAKON O PLANIRANJU I IZGRADNJI U SKUPŠTINSKOJ PROCEDURI
12. novembar 2013.
Nakon usvajanja Zakona o legalizaciji, i novi Zakon o planiranju i izgradnji trebalo bi da se nađe u skupštinskoj proceduri, kaže ministar građevine i urbanizma, Velimir Ilić. Usvojen Zakon o legalizaciji biće poslednja šansa za legalizaciju milion i trista hiljada bespravno sagrađenih objekata u Srbiji.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.