Nalazite se ovde:Naslovna » Sport » NOVE MEDALJE ZA KARATISTE „SLOBODE“

NOVE MEDALJE ZA KARATISTE „SLOBODE“

19. novembar 2013.

U subotu 16. novembra u sportskoj hali u Rumi u organizaciji Šotokan karate saveza Srbije održan je Kup Srbije za sve uzraste u katama i borbama.

Takmičari KK „Sloboda“ i ovom prilikom imali su zapažene rezultate i dostojno su branili boje svoga kluba. Junior Marko Rajičić osvojio je dve zlatne medalje u borbama, u ekipnoj konkurenciji i pojedinačno u kategoriji +70 kg. Kadet Vladimir Savić u kategoriji  -50 kg i pionir Andrej Grujičić u kategoriji  -32 kg osvojili su srebrne medalje, dok je Milica Polužić u konkurenciji pionirki u kategoriji +40 kg osvojila bronzanu medalju. Bez odličja ostala je Jovana Šibalić, koja je po prvi put nastupala na ovakvom takmičenju i ona je u konkurenciji pionirki stigla do osmine finala.