Nalazite se ovde:Naslovna » Kultura » „NAJČITALAC“ U ŠKOLI „FILIP FILIPOVIĆ“

„NAJČITALAC“ U ŠKOLI „FILIP FILIPOVIĆ“

19. decembar 2013.

U subotu 21. decembra 2013. godine održaće se tradicionalna manifestacija „Najčitalac“ Dečjeg odeljenja Gradske biblioteke „Vladislav Petković Dis“ sa početkom u 12 časova. Tom prilikom učenici i članovi bibliotekarske sekcije OŠ „Filip Filipović“ izvešće mini predstavu „Čarobno veče“.

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25995

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top