„NAJČITALAC“ U ŠKOLI „FILIP FILIPOVIĆ“
19. decembar 2013.
U subotu 21. decembra 2013. godine održaće se tradicionalna manifestacija „Najčitalac“ Dečjeg odeljenja Gradske biblioteke „Vladislav Petković Dis“ sa početkom u 12 časova. Tom prilikom učenici i članovi bibliotekarske sekcije OŠ „Filip Filipović“ izvešće mini predstavu „Čarobno veče“.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.