Nalazite se ovde:Naslovna » Kuda večeras » MUZIČKO DRUŽENJE SA ORKESTROM „STARI GRAD“

MUZIČKO DRUŽENJE SA ORKESTROM „STARI GRAD“

16. januar 2014.

 

Čačanski orkestar „Stari grad“ organizuje veče starogradske i evergrin muzike. Ovo tradicionalno muzičko druženje biće kao i do sada priređeno u velikoj sali hotela „Beograd“, 17. januara. Ulaz je slobodan, a „Stari grad“ obećava dobru atmosferu i provod.
 

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25995

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top