MUZIČKO DRUŽENJE SA ORKESTROM „STARI GRAD“
16. januar 2014.
Čačanski orkestar „Stari grad“ organizuje veče starogradske i evergrin muzike. Ovo tradicionalno muzičko druženje biće kao i do sada priređeno u velikoj sali hotela „Beograd“, 17. januara. Ulaz je slobodan, a „Stari grad“ obećava dobru atmosferu i provod.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.