OBAVEZNA ZIMSKA AUTO OPREMA
1. novembar 2014.
Od danas, sva vozila koja učestvuju u saobraćaju moraće da imaju zimsku auto-opremu, podsećaju iz čačanske Saobraćajne policije.Pravilnik o podeli motornih i priključnih vozila i tehničkim uslovima za vozila u saobraćaju na putevima, podrazumeva da vozila moraju biti opremljena zimskom opremom ako se na kolovozu nalaze sneg, led ili poledica.
Za nepoštovanje odredbi predviđene su kazne,upozoravaju nadležni.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.