Nalazite se ovde:Naslovna » Društvo » ČAČAK SE PREDSTAVLJA NA FORUMU U EMIRATIMA

ČAČAK SE PREDSTAVLJA NA FORUMU U EMIRATIMA

23. januar 2015.

Srpski privrednici predstaviće svoje proizvode i pokušaće da pronađu partnere za svoj biznis na Prvom srpskom poslovno-investicionom forumu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima koji se održavaju od 25. do 30. januara. Osim privrednika, u Abu Dabiju će boraviti i predstavnici dve lokalne samouprave Čačka i Inđije, kao i predstavnici Privredne komore Srbije.
Čačansku delegaciju činiće zamenik gradonačelnika i predstavnici LER-a.
 

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25986

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top