ČAČAK SE PREDSTAVLJA NA FORUMU U EMIRATIMA
23. januar 2015.
Srpski privrednici predstaviće svoje proizvode i pokušaće da pronađu partnere za svoj biznis na Prvom srpskom poslovno-investicionom forumu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima koji se održavaju od 25. do 30. januara. Osim privrednika, u Abu Dabiju će boraviti i predstavnici dve lokalne samouprave Čačka i Inđije, kao i predstavnici Privredne komore Srbije.
Čačansku delegaciju činiće zamenik gradonačelnika i predstavnici LER-a.
Čačansku delegaciju činiće zamenik gradonačelnika i predstavnici LER-a.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.