MATURANTI SNIMILI FILM O ŽARKU LAUŠEVIĆU
15. maj 2015. godine
U čačanskoj Gimnaziji premijerno je prikazan dokumentarni film „Lauš u podzemlju“, koji su osmislili i režirali maturanti čačanske Gimnazije Aleksa Tešić i Luka Radojičić. Film je inspirisan stvaralaštvom i životom našeg proslavljenog glumca Žarka Lauševića, a mentor projekta je profesor srpskog jezika i književnosti Bojan Pamučar. Film „Lauš u podzemlju“ biće prikazan i u Galeriji „Risim“.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.