Nalazite se ovde:Naslovna » Društvo » MATURANTI SNIMILI FILM O ŽARKU LAUŠEVIĆU

MATURANTI SNIMILI FILM O ŽARKU LAUŠEVIĆU

15. maj 2015. godine

U čačanskoj Gimnaziji premijerno je prikazan dokumentarni film „Lauš u podzemlju“, koji su osmislili i režirali maturanti čačanske Gimnazije Aleksa Tešić i Luka Radojičić. Film je inspirisan stvaralaštvom i životom našeg proslavljenog glumca Žarka Lauševića, a mentor projekta je profesor srpskog jezika i književnosti Bojan Pamučar. Film „Lauš u podzemlju“ biće prikazan i u Galeriji „Risim“.

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25991

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top