DECA IZ ČAČANSKIH VRTIĆA STIGLA U ULCINJ
10. jun 2015. godine
Prva smena dece iz čačanskih predškolskih ustanova, koja je jutros otputovala na letovanje u Ulcinj, bezbedno je stigla u 17 časova u odmaralište «Ovčar». Prema rečima direktorke PU «Radost» Vere Jovanović, za sada su ispunjeni svi uslovi za bezbedno, lepo i ugodno letovanje 195 čačanske dece.