MINISTAR ILIĆ: ULAGANJE U INFRASTRUKTURU PRIORITET I U NAREDNOM PERIODU
19. septembar 2015. godine
Ministar bez portfelja zadužen za vanredne situacije Velimir Ilić izjavio je danas da je u proteklom periodu mnogo toga urađeno na infrastrukturi, kako na gradskom, tako i na seoskom području, aktivirane su mnoge firme, dovedeni investitori, ulagano je u poljoprivredu, što će biti prioritet i u narednom periodu.