Nalazite se ovde:Naslovna » Друштво » ПОДРШКА ПОРОДИЦИ – НАЈБОЉА ПОДРШКА ДЕЦИ

ПОДРШКА ПОРОДИЦИ – НАЈБОЉА ПОДРШКА ДЕЦИ

4. октобар 2015. године

Горњи Милановац се и ове године придружује обележавању “Дечје недеље“ која ће, од 5 до 11.октобра у бројним градовима Србије бити испуњена многобројним забавним, спортским и едукативним садржајима.
– Циљ обележавања “Дечје недеље“ је да се најширој друштвеној заједници скрене пажња на децу и младе, на поштовање њихових права, да се чују њихови проблеми, али и афирмишу њихове креативне способности и активизам, каже Драган Арсић, директор Културног центра.
Ове године посебна пажња је усмерена оснаживању породице и остваривању права сваког детета да одраста у породичном окружењу. Зато је и слоган манифестације  „ПОДРШКА ПОРОДИЦИ – НАЈБОЉА ПОДРШКА ДЕЦИ!“
У понедељак, 5. октобра од 17:30 сати Културни центар, организује „Октобарски забавник“, радионицу у оквиру које ће млади уметници, полазници ликовне радионице „Ин Гог“ воденим и сувим техникама стварати своја нова уметничка дела. „Октобарским забавником“, Ингоговци ће званично обележити почетак рада у новој школској години.
Обележавање Дечје недеље у Горњем Милановцу, у организацији Културног центра , употпуниће представа „Деца не излазе из моде“ (7. Октобар, Норвешка кућа), као и пројкеције одабраних анимираних и дечјих филмова са фестивала „Кратка форма (7. и 8. Октобар, Модерна галерија).
 

O autoru

Broj objavljenih članaka : 24698

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top