Nalazite se ovde:Naslovna » Друштво » АНИМАНИМА 2016: ПРОГРАМ ЗА 10. И 11. СЕПТЕМБАР

АНИМАНИМА 2016: ПРОГРАМ ЗА 10. И 11. СЕПТЕМБАР

10. септембар 2016. године

ПРОГРАМ ЗА СУБОТУ 10. СЕПТЕМБАР:

11:30
Предавања & презентације (Мала сала)
Коџи Јамамура (Јапан), Изабела Плућинска (Пољска), Ана Ида Орош
(Мађарска), Тес Мартин (САД), Керди Оенго (Естонија) – на енглеском:
Који Yамамура (Јапан), Изабела Плуцинска (Поланд), Анн Ида Оросз (Хун
-гарy), Тес Мартин (УСА), Керди Оенго (Естониа) – ин Енглисх
12:00
Аниманима за децу: Нукуфилм 45 мин
14:00
Светска панорама 04 65 мин
16:00
Савремена млада анимација Мађарске / 78 мин
8:00
ГЛАВНО ТАКМИЧЕЊЕ 05 / 75 мин

01 Space Donkey / Anton Dyakov / Russia / 2015 / 15:00
02 BEER by Charles Bukowski / Nerdo Creative Studio / Italy / 2016 / 2:15
03 Cold Coffee / Stephanie Lansaque, Francois Leroy / France / 2015 / 14:44
04 Books on Books / Lei Lei / China / 2016 / 7:00
05 Train / Olivier Chabalier / France / 2015 / 12:40
06 Of Slaves and Robots / Miloš Tomić / Serbia / 2016 / 2:20
07 He Who Has Two Souls / Fabrice Luang-Vija / France / 2015 / 17:30
08 India / Petar Stamenković / Serbia / 2015 / 3:33
19:30

Портрет аниматора: Коџи Јамамура /  71 мин
21:00
ГЛАВНО ТАКМИЧЕЊЕ 06 / 76 мин
01 Silence / Emma Carré / France / 2015 / 4:21
02 (Otto) / Job, Joris & Marieke / Netherlands / 2015 / 10:00
03 99 A, Frankfurt Street / Evgenia Gostrer / Germany / 2016 / 5:05
04 Manoman / Simon Cartwright / UK / 2015 / 10:40
05 Ariadne’s Thread / Claude Luyet / Switzerland / 2016 / 12:50
06 Jukai / Gabrielle Lissot / France / 2016 / 9:00
07 Before Love / Igor Kovalyov / Russia / 2015 / 19:15
08 Animated daily / Donato Sansone / France / 2016 / 4:20
22:30
После 2000-е: Савремена српска анимација / 64 мин
Промотивни ДВД са одабраним филмовима савремених српских аутора
Специјално издање поводом 10 година фестивала АНИМАНИМА

НЕДЕЉА, 11. СЕПТЕМБАР:

Недеља, 11. септембар / Велика сала /
12:00
Јамамура за децу  / 70 мин
14:00
Дугометражни: Фантомски дечак / Француска, Белгија, Канада / 2015 / 84 мин

Режија: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol
16:00
САД инди анимација: Подешени  / 60 мин
18:00
САД инди анимација: Брус Бикфорд / 56 мин
19:30
Савремена португалска анимација / 74 мин
21:00
Свечаност затварања
Сатијева ’Парада’ Коџија Јамамуре & пројекција награђених филмова
22:30
Концерт: КРАЉ ЧАЧК А

O autoru

Broj objavljenih članaka : 19576

ТВ Галаксија 32

Scroll to top