ORGANIZOVANA AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVANJA KRVI U AMBULANTI NA ŽELEZNIČKOJ STANICI
Danas je u prostorijama ambulante na železničkoj stanici u Čačku realizovana akcija dobrovoljnog davanja krvi društva koje nosi naziv,,Kap po kap život”.
Akciju su pored železničara Srbije iz Užica organizovali i članovi Sindikata srpske policije, u saradnji sa Kliničkim centrom Kragujevac.