PREMIJERKA O EKSPROPRIJACIJI ZA IZGRADNJU AUTO PUTEVA
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić sastala se sa građanima koji su nedavno izrazili nezadovoljstvo zbog postupka eksproprijacije za izgradnju auto-puteva „Miloš Veliki“ i Moravskog koridora, kao i Aerodroma „Morava“ u Kraljevu. Premijerka je izjavila da će svi građani u procesu ekpsroprijacije će biti adekvatno obeštećeni.