Nalazite se ovde:Naslovna » Društvo » Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka 1. mart 2022.

Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka 1. mart 2022.

– SAOPŠTENJE ZA JAVNOST-  
Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 12 pacijenata.  U respiratornom centru nema pacijenata, takođe nema pacijenata na respiratoru. 
U protekla 24 časa bio je prijem 1 pacijenta, broj otpusta 5.
Na žalost, bio je 1 egzitus, P.B. (1947) iz Čačka (pozitivan).

Od 201 uzorka iz Čačka pozitivnih je 15, iz Gornjeg Milanovca od 85 uzorka pozitivnih je 14, iz Lučana od 14 uzoraka pozitivan je 1 i iz Ivanjice od 45 uzoraka pozitivnih je 6. Ukupno 36 pozitivnih od 345 uzorka.
Za poslednja 24 časa u prijemno – trijažnoj ambulanti Opšte bolnice Čačak, sa simptomima i znacima kovid infekcije bio je 31 pregled, od čega je 13 prvih pregleda.
28.02. dato je 23 vakcine od čega je prvu dozu primilo 2, drugu 8 i treću 13.

Komandant Štaba za vanredne situacije
Gradonačelnik Čačka Milun Todorović
Rukovodilac Radnog tima Dr Mihailo Luković

O autoru

Broj objavljenih članaka : 25801

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top