ZAKON O INSPEKCIJSKOM NADZORU OKRUGLI STO
Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave i NALED organizovali su juče okrugli sto sa predstavnicima privrede i stručne javnosti o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama Zakona o inspekcijskom nadzoru, koji bi trebalo da bude usvojen do jeseni, a trenutno je u javnoj raspravi. Kako je saopštilo ministarstvo učesnici okruglog stola ocenili su da je dijalog sa privredom i stručnom javnošću važan za pripremu kvalitetnog i primenljivog zakonskog rešenja. Sve zainteresovane strane mogu da svoje komentare i predloge dostave do završetka javne rasprave 20. juna, nakon čega će oni biti razmotreni u pripremi konačnog teksta zakona.