ОШ „РАТКО МИТРОВИЋ“ ОБЕЛЕЖИЛА ГОДИШЊИЦУ ОД НАТО АГРЕСИЈЕ
25. март 2015. године
Ученици ОШ „Ратко Митровић“ синоћ су, пригодним програмом, обележили 16.годишњицу од почетка НАТО агресије,24.марта 1999. године.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.