OŠ „RATKO MITROVIĆ“ OBELEŽILA GODIŠNJICU OD NATO AGRESIJE
25. mart 2015. godine
Učenici OŠ „Ratko Mitrović“ sinoć su, prigodnim programom, obeležili 16.godišnjicu od početka NATO agresije,24.marta 1999. godine.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.