МОГУЋЕ ОДЛАГАЊЕ ПОЧЕТКА ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА У ШКОЛИ
24. децембар 2014. године Представници просветних синдиката, који протестују од 17. новембра, најављују могућност одлагања почетка другог полугодишта.Портпаролка Уније синдиката просветних радника Јасна Јанковић рекла је агенцији Бета да ће ученицима бити "транспарентно и усмено" саопштене и образложене оцене на крају првог полугодишта, али да оне неће бити и потврдјене на седницама одељенских већа.Она је о ...
Pročitaj više ›