DONACIJA AMBASADE POLJSKE ZA ŠKOLU U GORNJIM BANJANIMA
27. novembar 2014. Ambasada Poljske donirala školi u Gornjim Banjanima za zamenu prozora, oluka i obnovu fasade 10.560 evra. U ovoj osmorazrednoj školi u Gornjim Banjanima nastavu trenutno pohađa 48 đaka, među kojima su i dva prvaka, a naredne godine biće ih sedmoro, zahvaljujući donaciji ambasade Poljske prošle i ove godine škola je dobila potpuno nov izgled. - Ambasada Poljske je najpre pomogla u rekonstrukciji š ...
Pročitaj više ›