НОВЕ ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ ЗА КАРАТИСТЕ „СЛОБОДЕ“
20. октобар 2014. У недељу 19. октобра у организацији карате клуба „Крупањ“ одржан је 8. интернационални „Трофеј Крупња“ на коме су учешће узели и каратисти „Слободе“ . На овом одлично организованом турниру учествовало је око 300 такмичара из 22 клуба из Републике Српске и Србије . Марко Рајичић је наступао у апсолутној категорији у борбама сениора и освојивши златну медаљу доказао фантастичну форму у кој ...
Pročitaj više ›