ОШ „МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ“ ПРЕДСТАВЉЕНА БУДУЋИМ ПРВАЦИМА
11. април 2014. У Основној школи "Милица Павловић" организована је манифестација на којој су ученици и наставници кроз низ активности представили школу будућим ђацима, а њиховим родитељима омогућено је да упознају окружења у којем ће се кретати њихова деца. Директор Мирко Лазовић очекује да ће ове године школу похађати минимум 6 одељења малишана и каже да они родитељи који се још двоуме неће погрешити ако у ...
Pročitaj više ›