MONTEVIDEO, VIDIMO SE!
14. januar 2014. U velikoj sali Doma kulture od 16. do 18. januara u terminima od 16,00 i 19,00 časova čačanska publika će moći da pogleda film "MONTEVIDEO, VIDIMO SE!".Reditelj filma je Dragan Bjelogrlić; scenaristi - Srđan Dragojević, Ranko Božić, Dimitrije Vojnov; producent – Dejan Petrović; direktor fotografije - Goran Volarević; scenografija – Goran Joksimović i Nemanja Petrović; montažer - Dejan Uroševi ...
Pročitaj više ›