Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 16. Decembar 2021.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 38 pacijenata. U respiratornom centru smešteno je 6 pacijenata, nema pacijenata na respiratoru. U protekla 24 časa bio je otpust 3 pacijenta i prijem 5 pacijenata.Na žalost, bilo je 2 egzitusa, V.Z. (1961) iz Čačka (pozitivan) i T.M. (1942) iz Čačka (pozitivna). Od 211 uzoraka iz ...
Pročitaj više ›