Izveštaj Radnog tima za praćenje širenja korona virusa na teritoriji grada Čačka za 20. Septembar 2021.g.
- SAOPŠTENJE ZA JAVNOST- Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je 107 pacijenata. U respiratornom centru smešteno je 7 pacijenata, od toga su 2 pacijenta na respiratorima. U protekla 24 časa bio je prijem 12 pacijenata i otpust 5 pacijenata. Na žalost, bio je 1 egzitus, P.LJ. (1931) iz Čačka (pozitivna).Od 144 uzorka iz Čačka pozitivnih je 37, iz ...
Pročitaj više ›