POČELA KUPALIŠNA SEZONA
15. jun 2015. godine Kupališna sezona na gradskom bazenu i Moravi zvanično je počela danas, kaže Aleksandar Jakovljević, direktor SC "Mladost". Obezbeđeni su svi uslovi za bezbednost kupača, a cena dnevne karte za bazen je ista kao prošle godine. ...
Pročitaj više ›