Nalazite se ovde:Naslovna » Култура » Програм фестивала „АНИМАНИМА“

Програм фестивала „АНИМАНИМА“

6. септембар 2013.

Program festivala „ANIMANIMA“ za subotu, 7. septembar:

11:00 Takmičenje filmova za decu 02, 65min:

01 THE BOY AND THE MOON / Rino Alaimo / Italy / 2012 / 6:10
02 GRANNY LANE / Daniel Dugour / Netherlands / 2012 / 3:00
03 THE GREEN TEETH / Svetlana Andrianova / Russia / 2012 / 5:00
04 THE MOON THAT FELL INTO THE SEA / Akira Oda / Japan / 2013 / 19:00
05 KLOPS DANIEL LEYVA, BIANCA MEIER / Germany / 2012 / 1:30
06 A MONSTER IN RESERVOIR / Sung-gang Lee / South Korea / 2012 / 11:35
07 MR. CLOUD / Yu Shui / China / 2013 / 9:51
08 RISING HOPE / Milen Vitanov / Germany / 2012 / 10:00

 

12:00 Prezentacija: OH WILLY… – Making of, Mark Džejms Rols (Belgija), 65 min

 

14:00 Predavanje: KAKO STVARAM ANIMIRANI FILM, Žorž Švicgebel (Švajcarska), 90 min

 

14:00 Svetska Panorama 02, 63min:

01 THE LITERARY HOAXES HOW TO MAKE A BESTSELLING AUTHOR GURU / Joris Clerte / France / 2012 / 3:00
02 SISTERS / Lea Vidaković / Serbia / 2012 / 7:49
03 WHEN ONE STOPS / Jenny Rahkonen / Finland / 2012 / 6:30
04 ORIGAMI / David Pavón / Spain / 2013 / 5:50
05 ANY OTHER MAN / Luis Soares / Portugal / 2012 / 11:10
06 BUTTERFLIES / Isabel Peppard / Australia / 2013 / 12:07
07 US / Ulrich Totier / France / 2013 / 8:30
08 ALIENATION / Silvia Carpizo / Spain / 2012 / 3:38
09 HIS WAR / Bruno Collet / France / 2012 / 9:50
10 SISTER AND BROTHER / Marie Vieillevie / France / 2012 / 4:02

 

16:30 Predavanje: ANIMIRANI ZVUČNI PEJZAŽI, Andrea Martinjoni (Italija), 60min

 

18:00 GLAVNO TAKMIČENJE 04, 84min:

01 THE OTHER SIDE / Raphael Urwiller / France / 2012 / 5:00
02 BENJAMIN’S FLOWERS / Malin Erixon / Sweden / 2012 / 11:52
03 SONATA / Nadia Micault / France / 2013 / 10:00
04 THE NIGHT OF THE BEAR / Sam and Fred Guillaume / Switzerland /2012 / 22:00
05 WIND OF SHARE / Pierre Mousquet, Jérôme Cauwe / France / 2013 / 8:00
06 THE ROSE OF TURAIDA / Ryan Grobins / Australia /2013 / 6:15
07 THE BUNGLED CHILD / Simon Filliot / France / 2012 / 9:40
08 FEAR OF FLYING / Conor Finnegan / Ireland / 2012 / 10:00

 

19:45 Portret animatora: ŽORŽ ŠVICGEBEL (Švajcarska), 60 min

 

21:15 GLAVNO TAKMIČENJE 05, 72min:

01 AROUND THE LAKE / Noemie Marsily, Carl Roosen / Belgium / 2013 / 5:05
02 KIKI OF MONTPARNASSE / Amelie Harrault / France / 2013 / 14:27
03 LONELY BONES / Rosto / France / 2013 / 10:00
04 THE PHONE BOOK POLKA / Benjamin Swiczinsky / Austria / 2013 / 5:00
05 GRANVILLE “JERSEY” / Romain Wagner / France / 2013 / 3:02
06 THE DAY PILSEN STRUCK GOLD / Chris Randall / UK / 2012 / 1:16
07 PRIMUS “LEE VANCLEEF” / Chris Smith / USA / 2012 / 3:24
08 VENICE / MASSI / Simone Massi / Italy / 2012 / 1:00
09 SHUGO TOKUMARU “SHAPE” / Kijek Adamski / Poland / 2013 / 3:00
10 VITRA “SILENT WALL” / Dustin Rees / Switzerland / 2012 / 1:11
11 LET S GO! / Alexis Beaumont, Remi Godin / France / 2011 / 4:11
12 UOVOKIDS / Donato Sansone / Italy / 2012 / 0:33
13 GOTYE “EASY WAY OUT” / Darcy Prendergast / Australia / 2012 / 2:12
14 ELLE STYLE AWARDS / Nikola Korać / Serbia / 2012 / 0:45
15 STEREOLOVE “I WISH THAT” / Jayden Dowler / Australia / 2012 / 4:17
16 MONTREAL ANIMATED FILM SUMMIT / Patrick Doyon / Canada / 2012 / 0:38
17 RECHA “CITY” / Dzianis Mizhui / Belarus / 2012 / 3:55
18 ANIMA MUNDI 20 AÑOS / 40 Brazilian animators / Brasil / 2012 / 2:00
19 WAX TAILOR FEAT ALOE BLACC “TIME TO GO” / D. Prendergast, S. Spilsbury / Australia / 2012 / 3:14
20 LE PEUPLE DE L’HERBE “PARLER LE FRACAS” / Wasaru / France / 2012 / 4:25
21 MANHAND “OLD BUDDY ” / Olivier Dressen / Belgium / 2012 / 4:40
22 ROLLIN’ SAFARI / K.Buschor, A.Habermehl, C.Päplow / Germany / 2012 / 2:54

 

23:00 Posebna projekcija: STASH (Kanada) – Program: LATIN AMERICA, 65min Izbor animiranih filmova, reklama i muzičkih spotova autora iz Latinske Amerike

O autoru

Broj objavljenih članaka : 19112

Postavite komentar

You must be logged in to post a comment.

ТВ Галаксија 32

Scroll to top