KUD „ABRAŠEVIĆ“ ODRŽAO KONCERT
11. decembar 2013.
U čačanskom Domu kulture sinoć je, u okviru programa obeležavanja Dana grada, 18. decembra, održan koncert “Abrašević i prijatelji”. Koncert je posvećen desetogodišnjici od smrti koreografa i umetničkog direktora KUD-a „Abrašević“, Slobodana Slovića.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.