USPEH VOZAČA AMSK „ČAČAK“ NA MOTO KROSU
30. septembar 2014.
Na petoj trci za Otvoreni šampionat Srbije u moto krosu održanoj u nedelju 28. septembra godine na stazi Svetozar Miletić, u konkurenciji takmičara iz više zemalja, vozači AMSK „Čačak“ ponovo su ostvarili su veliki uspeh i u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji i na pravi način prezentovali klub i grad koji predstavljaju.
U najmanjoj klasi Milić Zimonjić je u klasi MX65 osvojio 1. mesto i obezbedio šampionsku titulu za 2014. godinu, u klasi MX85 Miloš Radulović je posle velike borbe sa konkurencijom uspeo da osvoji 2. mesto.
U ekipnoj konkurenciji u klasi 1, klub je jednu trku pre kraja šampionata uspeo da osvojio šampionsku titulu, u konkurenciji 10 klubova i tako ostvari fantastičan uspeh.
U amaterskim klasama, u klasi MX3 Dejan Matijević je zbog kvara na motoru morao da odustane od daljeg učešća, a u klasi MXB Milan Stojanović je zbog više pehova, nakon vođstva u obe vožnje zauzeo šesto a povratnik posle godinu dana pauze, Vladimir Toković sedmo mesto.
Pravu atrakciju pored mladog Alekse Milosavljevića iz moto kluba „Mančula“ koji je osvojio 3. mesto u klasi MX65, izazvao je debitant iz našeg kluba, sin proslavljenog ampiona Vlada Rajevića, šestogodišnji Filip Rajević koji je pobrao simpatije oko 3000 gledalaca.
Poslednja trka u šampionatu Srbije održava se 12.10.2014.godine u Brusu.
O autoru
Povezani sadržaji
Postavite komentar
You must be logged in to post a comment.