ODRŽANA PRVA SEDNICA ŠTABA ZA VANREDENE SITUACIJE NA TERITORIJI GRADA ČAČKA
8. jul 2016. godine
Na današnjoj prvoj sednici Gradskog štaba za vanredne situacije na teritoriji grada Čačka razmatrane su informacije u vezi sa adekvatnim kontrolisanjem rashladnog postrojenja, a samim tim i amonijaka u A. D. “Hladnjača”,
Gradonačelnik Milun Todorović, odnosno komandant Gradskog štaba za vanredne situacije, istakao je da će Grad učiniti sve da se reši problem curenja amonijaka iz “Hladnjače”.Gradska uprava, odnosno javna preduzeća daju logističku podršku u prevazilaženju ovog problema – istakao je Todorović.