НОВЕ МЕДАЉЕ ЗА КАРАТИСТЕ „СЛОБОДЕ“
15. септембар 2014. У недељу 14. септембра у организацији Карате клуба „Железничар“ из Лајковца одржан је карате турнир за све узрасте у катама и борбама на коме је учествовало 34 клуба из Србије са око 300 такмичара. На турниру су учешће узели и каратисти КК „Слобода“ који су након летње паузе показали завидну форму. У борбама у категорији јуниора +75 кг златну медаљу освојио је Марко Рајичић, а златне мед ...
Pročitaj više ›