NOVE MEDALJE ZA KARATISTE „SLOBODE“
15. septembar 2014. U nedelju 14. septembra u organizaciji Karate kluba „Železničar“ iz Lajkovca održan je karate turnir za sve uzraste u katama i borbama na kome je učestvovalo 34 kluba iz Srbije sa oko 300 takmičara. Na turniru su učešće uzeli i karatisti KK „Sloboda“ koji su nakon letnje pauze pokazali zavidnu formu. U borbama u kategoriji juniora +75 kg zlatnu medalju osvojio je Marko Rajičić, a zlatne med ...
Pročitaj više ›