УПРИЛИЧЕН ПРИЈЕМ ЗА ГОСТЕ ИЗ НЕМАЧКЕ
10. јул 2014. Данас је у кабинету градоначелника уприличен пријем за Светлану Илић, председницу КУД-а “Оро” из Франкфурта који су учествовали у прикупљању хуманитарне помоћи за породице угрожене поплавама у нашем крају. ...
Pročitaj više ›