UPRILIČEN PRIJEM ZA GOSTE IZ NEMAČKE
10. jul 2014. Danas je u kabinetu gradonačelnika upriličen prijem za Svetlanu Ilić, predsednicu KUD-a “Oro” iz Frankfurta koji su učestvovali u prikupljanju humanitarne pomoći za porodice ugrožene poplavama u našem kraju. ...
Pročitaj više ›