U KOŠTUNIĆIMA OTVORENA NOVA HLADNJAČA
28. jun 2014. Danas je u Koštunićima otvorena hladnjača za skladištenje voća i povrća, preduzeća "JOMIL". Nove pogone u okviru Fabrike hrane „Grab“ otvorio je savetnik ambasade Angole Hose Rodrigez. ...
Pročitaj više ›