ЗБОГ ЈАКЕ КИШЕ ЗАСЕДАО ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ
14. мај 2014. Поводом неповољне хидролошке ситуације, за коју је најављено да ће потрајати и наредних дана, вечерас u 21 час је одржана ванредна, 18. седница Градског штаба за ванредне ситуације, на којој је речено да су сва јавна и комунална предузећа, установе и службе у приправности. За сада није проглашено ванредно стање, а да ли ће до тога доћи, зависи од вечерашњег развоја ситуације. На ванредном саст ...
Pročitaj više ›